Honda CV-R 2.4 Benzine-Gaz -10 Mundesi Ndrrimi

10,500 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka Honda
Modeli CR-V
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra E bardhë

Honda CR-V -2.4 Benzine-Gaz , Viti Prodhimit 2010 me 184.000 km , kambio automat , sallon cope, klima , cd player , AUX , komando ne timon , xhama te zinj origjinal , disqe alumini , goma te reja , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—10.500 Euro I Diskutueshem ose ndrrohet Cel-0682036363-Viber—WhatsAp Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363