Honda FR-V 1.7 Benzinë gas

3,950 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 169999 km
Qyteti Fier
Marka Honda
Modeli FR-V
Struktura Minivan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

🏁🏁Honda FR-V motorr 1.7 benzinë gas, impianti i gazit Landi Renzo i instaluar në Itali 🇮🇹🇮🇹 Kambio manuale viti prodhimit 4/2007, klima tronic, gjendja perfekte 🔥 xhama dhe pasqyra elektrike, dogana e paguar gati për targa ✅ CMIMI:3950euro 💶💶📌 adresa-mbrostar-ura Fier ☎️☎️☎️0696302217. Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David

Kontakti

Cel: 0696302217