Hyundai Santa Fe

15,500 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 39999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Hyundai
Modeli Santa Fe
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra E zezë

🚘Hyundai Santa Fe 🗓️ Viti : 2013. ⛽Karburanti : Nafte 1.7 ⚙️ Transmisioni : Automatik 🛣️ Kilometra : 37000 🛃 Dogana : E paguar Cmimi : 15500 Euro Ne oferte targimi dhe taksimi vjetor i paguar nga Auto Holiday Albania 💶💶 Mundesi financimi 📱+355697813883

Kontakti

Cel: 355697813883

Viber: 355697813883

WhatsApp: 355697813883