Jetta 2.5 benzin 2012. Behet 100%gas

8,000 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Modeli Jetta
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

Shitet jetta 2012 Motorr 2.5 benzin behet gas 100 %me impjat thjesht. Highline. Sedile Meshine me ngrohje Ekran me tach, ndezje me buton. Hapje pa celes Goma te reja sapovena me 0 km Disqe alumini 19 te reja origjinale vw, bazho me hapje Gjendja Perfekte Salloni Lekure bezhe shum e paster Tel.0692073444 Na ndiqni ne istagram autovip.al AUTO VIP ALBANIA Autovetura ne shitje dhe me qera .. me cmimet me te lira ne treg Mundesi financimi deri 100% te vleres marim dhe porosi nga Europa,USA ,Kanda TEL 0692073444 Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692073444 AUTO VIP ALBANIA Autovetura ne shitje dhe me qera .. me cmimet me te lira ne treg Mundesi financimi deri 100% te vleres marim dhe porosi nga Europa,USA ,Kanda TEL 0692073444 Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0692073444 AUTO VIP ALBANIA

Kontakti

Cel: 0692073444