Lada niva benzin gaz 4X4 viti 2008

6,300 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 14999 km
Qyteti Tiranë
Marka Lada
Modeli Niva
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra E Gjelbër

Lada Niva 1.7 benzin gaz,impiant princ i vendos ne gjermani,4x4,me ridoto,viti 2008,105 mij klm, goma te reja .sherbime te sapo bera, makina dhe nje ,kit freksion rezerv,ne gjendje shum te mir pune me letra te paguara deri me 01.01.2022.cmimi 6300euro💶per me shum info kontaktoni tel:0698899444📞👍 Auto BR Shitje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0694749400 https://www.facebook.com/autoblediberat/ Auto BR Shitje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0694749400 https://www.facebook.com/autoblediberat/ Auto BR

Kontakti

Cel: 0694749400