Lancia Delta Full option 1.6 nafte automat 2010

6,500 EUR

Viti 2010
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 19999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Elbasan
Marka Lancia
Modeli Delta
Targa Shqiptare
Ngjyra E bardhë

Shes Lancia Delta 1.6 nafte versioni lungo viti 2010 super full option. Makina disponon kambio automatike +/- marshe tek timoni F1 (Formula uno), sendilje lekure+kamosh e zeze, tavan panoramik dopjo baxho, 4 xhama elektrik, klimatronic, navigatore, sensore parkimi, drita pozicional, bixeno full led , goma 90% te reja disqe alumini, 2 çelesa, 162 mij km origjinale. Me te gjitha sherbimet e kryera si vaj filtra, vaj kambio, baterie e re. Makina eshte ne super gjendje.Me letra dhe siguracion te paguar deri ne shkurt 2021. Per cdo informacion te metejshem kontakto ne nr e tel 0697638163. Cmimi i diskutueshem. Faleminderit.

Kontakti

Cel: 0697638163