Lancia Musa 1 3 JTD Okazion

2,999 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 129999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Lancia
Modeli MUSA
Struktura Hatchback
Targa Të huaja
Ngjyra Bezhë

Shes Lancia Musa 1.3 jtd kamjo manuale.. motor diezel me zingjir.. sherbimet e bera vaj & fitra .. amortizatoret mrapa . Klima.. ABS .. pasqyrat dhe xhamat elektrike.. super ekonomike Passione Auto Import- Ekspres te pjeseve te kembimit te gjitha llojeve Import- Ekspert te gjitha llojeve te mallrave dhe te gjitha materialeve te tjera. Servis per riparimin e te gjitha llojeve te automjeteve. Shitje me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te automjeteve, te pjeseve te kembimit, te mallrave dhe materiale te tjera. Sherbime dhe riparime te ndryshme ne servis. Ngritje fabrike per prodhim dhe ekspert peleti. Vizitoni faqen e biznesit tonë rr. Nikoll Filja , tirane Tregoje në hartë 0682097081 Passione Auto Import- Ekspres te pjeseve te kembimit te gjitha llojeve Import- Ekspert te gjitha llojeve te mallrave dhe te gjitha materialeve te tjera. Servis per riparimin e te gjitha llojeve te automjeteve. Shitje me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te automjeteve, te pjeseve te kembimit, te mallrave dhe materiale te tjera. Sherbime dhe riparime te ndryshme ne servis. Ngritje fabrike per prodhim dhe ekspert peleti. Vizitoni faqen e biznesit tonë rr. Nikoll Filja , tirane Tregoje në hartë 0682097081 Passione Auto

Kontakti

Cel: 0682097081