LANCIA YPSILON OKAZION

2,400 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Kavajë
Marka Lancia
Modeli Ypsilon
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

🔹Lancia Ypsilon 🔹Karburanti 1.3 Nafte 🔹Viti 2005 🔹Me letra te paguara per 1 vit 🔹4 goma te reja 🔹Ne gjendje shume te mire 🔹Shume e paster brenda dhe jashte 🔹Cmimi 2400 € i diskutueshem 🔹Nr kontakti 0693897401 AUTO MAO SHITJE BLERJE NDRIME Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0693897401 https://@auto mao AUTO MAO SHITJE BLERJE NDRIME Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0693897401 https://@auto mao AUTO MAO

Kontakti

Cel: 0693897401