LAND ROVER AUTOMAT 2.2 NAFT 2008 ZVICRA

6,300 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli Freelander
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra E gjelbër

LAND ROVER FREELANDER 2 2.2 NAFT VITI 2008 E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 ME DOGAN TE PAGUAR KAMJE AUTOMAT 4X4 ACTIVE ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE START AND STOP, DRITA AUTOMATIKE KM ORIGINAL 195 ME LIBER SHERBIMI GJENDJE PERFEKTE

Kontakti

Cel: 0682228078