MAZDA 1.8 BENZIN 2005 ZVICRA ME DOGAN

2,900 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Benzinë
Qyteti Tiranë
Marka Mazda
Modeli 6
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E hirit

MAZDA 6 VITI 2005 MOTOR 1.8 BENZIN E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 ME DOGAN TE PAGUAR MOTOR I CILI PERSHTATET 100% NE GAZ me clima, KOMANDA NE TIMON pilot automatic, xhama dhe pasqyra electric impjant audio bose ,disqe alumin GJENDJE PERFEKTE

Kontakti

Cel: 0686985377