Mercedes B Class 180

5,850 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 119999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Shkodër
Modeli B 180
Struktura Hatchback
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

2 Pale goma dimerore dhe verore 2 pale disqe

Kontakti

Cel: +355692098231