Mercedes B klas 180 cdi-Automatik

4,300 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Modeli B 180
Struktura Univerzal
Targa Të huaja
Ngjyra Blu

Mercedes B 180 cdi//motori 2.0 diesel//viti prodhimit 2005//importuar nga zvicra//178 mij kilometra me liber sherbimi//kambio automatike//sensore parkimi//pilot automat//2 celsa perkates//cmimi 4300 euro me dogane te paguar📞0694708888 cmim i diskutueshem insagram-Fb @lorin_star_auto Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto

Kontakti

Cel: 0694708888