Mercedes-Benz A 180 CDI Automatik

4,300 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Modeli A 180
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

Sapoardhur nga Zvicra 🇨🇭 Mercedes-Benz 🇨🇭 A - 180 CDI Avantgarde Viti 2005 Kambio Automatike 142.000 km Me Liber Servisi Euro 4 Klima Automatike Radio CD Navi Sallon Bezh shum I paster Sedilje me ngrohje Sensore parkimi Disqe Alumini 16' Gjendje Perfekte Teknike dhe Vizuale Cel 069 75 21 979 Auto Kanani Shitje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Leonardo Murialdo Nr 10 Fier Albania Tregoje në hartë 0697521979 Auto Kanani Shitje makinash Vizitoni faqen e biznesit tonë Rruga Leonardo Murialdo Nr 10 Fier Albania Tregoje në hartë 0697521979 Auto Kanani

Kontakti

Cel: 0697521979