Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7,300 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli C 200
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Kamio Automatike 5G +/- 192.000Km 136 Kuaj Fuqi Sensor Drite, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 18R BBS Motorsport, 4 Goma te Reja Michelin, EPS(MDPS) (Monitorim i Presionit te Ajrit ne Goma), Klima Bizonale Auto, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timon me Komanda, Kompjuter Bordi, Pilot Automatik, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me LED, Pasqyra me Ngrohje, 4 Xhama Elektrik, Bagazhier 6CD, Memory Card, Sedilje Cope, Sedilje me Ngrohje, Isofix, 2 Porta 12V, Sensor Coolant, ESP, ABS, BAS Sherbimet te perfshira Per me shume informacion kontaktoni 0695444411 E beni tuajen per vetem 7300Euro DOGANA E PAGUAR

Kontakti

Cel: 0695444411

WhatsApp: 0695444411