Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7,700 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli C 220
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Bardhë

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 Full Option Kamio Automatike 5G +/- 196.000Km 170 Kuaj Fuqi AMG Line Fabrike, Xenon-Bixenon, Sedilje me Memory 1/2/3 Set Shoferi dhe Pasagjeri, AFS Lighting (Dritat Shkojne Sipas Rruges), Tavan Xhami me Hapje nga Jashte, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, EPS(MDPS) (Monitorim i Presionit te Ajrit ne Goma), Klima Bizonale Auto, Timon Elektrik, Timon Lekure, Timon me Komanda, Kompjuter Bordi, Voice Control, Pilot Automatik, Pasqyra Elektrike & me Palosje Auto, Pasqyrat me LED, Pasqyra me Ngrohje, Marmita AMG Line, 4 Xhama Elektrik, Bagazhier 6CD, Memory Card, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje, Isofix, 2 Porta 12V, Sensor Coolant, ESP, ABS, BAS Sherbimet te perfshira Per me shume informacion kontaktoni 0695444411 Nga 8.200€, e beni tuajen per vetem 7.700€ DOGANA E PAGUAR, TARGIM DHE TAKSA FALAS

Kontakti

Cel: 0695444411

WhatsApp: 0695444411