Mercedes Benz C200 / AVANTGARDE / AUTOMAT

3,800 EUR

Viti 2001
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Shkodër
Modeli C 200
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

Mercedes Benz C200 Diesel me kamio automatike ne gjendje shum te mir motorrike gjenerike dhe estetike, Prodhim i vitit 2001 me 236.000 km cdo sherbim i bere me kohen e duhur. Avantgarde. Tempomat, sedilje me ngrohje, klimatronik , radio cd , komanda ne timon , disqe r16 te 2006 etj. Letrat deri ne Nentor . Viti i 2 ne shqiperi i ardhur nga gjermania . Shitet per arsye mos perdorimi. Gjendja top e makines ne te gjitha anet.

Kontakti

Cel: +355699493339