Mercedes-Benz C200 Manual 2005 Euro 4

4,500 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Pogradec
Modeli C 200
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E hirit

Mercedes-Benz C200 CDI,model Classic Selection,ngjyre gri,kambio manuale 6+1,viti 2005,EURO 4,kater xhama elektrik,navigator,sedilje elektrike edhe me ngrohje,komanda ne timon,limitator shpejtesie,fenere me lupa,kondicioner,tako mbrapa,pasqyra elektrike,disqe alumini,kater goma te reja,etj.Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerrike.Makina eshte e sapoerdhur nga Gjermania dhe eshte me Dogane te Paguar.Cmimi 4500Euro.Faleminderit.

Kontakti

Cel: 069 21 07 549