Mercedes Benz C220d 4MATIC 2016

16,600 EUR

Viti 2016
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Vlorë
Modeli C 220
Struktura Hatchback
Targa Të huaja
Ngjyra E Bardhë

Mercedes Benz C - Class AUTO SPORT Prodhimi 2016 Motorri 220 4 - MATIC Ngjyra e bardhë Sensora parkimi para dhe mbrapa Xhama të zinj origjinal Xenon / Bixenon LED INTELLIGENT LIGHT SYSTEM 💡 Jastëk ajri Radar për njohjen e tabelave të rruges ✅ Vetëparkim 🅿️ Kamera parkimi Komanda në timon Pilot automatik DISTRONIC Ekran bordi ( Versioni i madh ) Pasqyrat me mbyllje Opsione si : 🔽 SPORT 🏁 SPORT + COMFORT ECO ♻️ ( FIKET NË TRAFIK ) Sedilje me lëvizje Bluetooth ✅ USB ✅ SD CARD ✅ Harta e navigacionit për çdo vend të botës 🌎 2 çelësa Makina është në gjendje shumë të mirë e gatshme pêr çdo lloj prove ! ÇMIMI : 16.600 Euro CEL : 069 25 25 555 🚘 AUTO PENTA 🚘 Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta

Kontakti

Cel: +355692525555