MERCEDES BENZ CLS 350 CDI 4 MATIC EXTRA FULL AMG

23,500 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 299999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Elbasan
Modeli CLS 350
Struktura Kupe
Targa Të huaja
Ngjyra E bardhë

●CLS 350 CDI 4 MATIC AMG LINE ●23.500€ ●Viti 08/2012 ● Km origjinale ( me faturat e servisit tek M-Benz Zvicer) ○ Me Dogane dhe Letra te prera . (E pa perdorur me Shqiperi) ○ PRIVAT (Importuar nga Zvicra) ○ Goma 100% te reja ○ Disqe R-19 AMG origjinal te makines ○ AIRMATIC ○ DISTRONIC PLUS, BAS PLUS, PRE-SAFE ○ Interiori me dru i zi ○ Interior Lekur me qepje ○ Tavani i Zi ○ AMBIENT LIGHTING (Interior me 3 lloje ngjyrash LED) ○ Sensor Parkimi ○ Kamera Mbrapa ○ AMG Line ○ Tapeta origjinal AMG ○ Fenert Full Led dhe Bi-Xenon ○ Keyless GO ( Hapet - Mbyllet, Ndizet pa Çeles ) ○ Sunroof (Baxha) ○ Sendile Elektrike me 3 Memorie dhe Ajer ○ Ngrohje-Ftohje Sendilesh ○ Adaptive Brake HOLD (Frenim tek D) ○ Airbag anesor , tavani dhe tek gjunjet ○ Kondicioner Bi-Zonal ○ Xhama te zi ○ Analog Clock ○ Sport Package (paketa sport) ○ Navigator,Multimedia, Hardisk, Bluetooth, Telefon, CD ○ ATTENTION ASSIST (Alarm kur je i lodhur ne timon) ○ LINE ASSIST ( Dridhje timoni kur del nga rruga) ○ Dera Garazhi (Parkimi) me memorie tek pasqyra ○ Bagazhi hapje-mbyllje me Buton ○ Timon Sport Elektik ○ Pasqyra dhe rripi i sigurimit pershaten pas vendosjes ○ Gome Rezerve dhe pajisjet e servisit Tel&WhatsApp 0682627333

Kontakti

Cel: 0682627333