Mercedes Benz CLS

17,500 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Fier
Modeli CLS 350
Struktura Hatchback
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

🏁🏁🏁 Mercedes Benz CLS 🔥350 blueefficiency viti prodhimit 2011✅ 224.000 km, gjendja perfekte 🔥 drita inteligjente Ksenon+led🔥 sedilje elektrike me ngrohje ftohje✅klima... sensor parkimi sensor shiu ✅ baxha xhami PANORAMIK, navigator, pilot automatik 🚦 xhama dhe pasqyra elektrike, CMIMI 17.500 euro, adresa mbrostar-ura Fier ☎️☎️☎️ 0696302217 Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David Mire se vini ne auto Ilir Vizitoni faqen e biznesit tonë Fier Tregoje në hartë 0696302217 Auto Ilir & David

Kontakti

Cel: 0696302217