MERCEDES-BENZ E 350

31,999 EUR

Viti 2014
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Naft├ź
Qyteti Kavaj├ź
Modeli E 350
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zez├ź

­čö╣MERCEDES-BENZ ­čö╣E 350 d Bluetec ­čö╣Viti 2014 ­čö╣Km 175000 ­čö╣Navigator i madh multifunksional 3D map ­čö╣Kompjuter bordi ­čö╣Dritat intelligent light system *Full led* ­čö╣Stopat mrapa led ­čö╣Kamera 360 grad ­čö╣Intelligent drive ­čö╣Airmatic ­čö╣Attentin assist-Assist graphic-Traffic sign assist -DTR+steer assist-Blind spot assist-lane keep assist ­čö╣Pre-safe brake ­čö╣Clima tronic ­čö╣Kambio automatike 9G tronic ­čö╣Marshet F1 ne timon ­čö╣Eco start/stop ­čö╣Sensor parkimi ­čö╣Sensor drite dhe shiu ­čö╣Tavan panaromok ­čö╣Sedilet dynamice +masazh+elektrike+memorie + ngrohje ftohje ­čö╣Sendilet mrapa me ngrohje ­čö╣Perde origjinale + xhama te zi me leje ­čö╣Ekranet mrapa origjinal benz ­čö╣Sistem audio harman/kardon ­čö╣Pasqyrat me palosje ­čö╣Goma te reja AUTO MAO SHITJE BLERJE NDRIME Vizitoni faqen e biznesit ton├ź Tregoje n├ź hart├ź 0693897401 https://@auto mao AUTO MAO SHITJE BLERJE NDRIME Vizitoni faqen e biznesit ton├ź Tregoje n├ź hart├ź 0693897401 https://@auto mao AUTO MAO

Kontakti

Cel: 0693897401