Mercedes Benz E200 Cdi Avantgarde Automat -09

7,500 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli E 200
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

Mercedes-Benz E200-Avantgarde-CDI- Viti Prodhimit 2009 , sallon lekure , sedilje elektrike+ngrofje , cd player , navi , komando ne timon , kompjuter bordi , sensor parkimi , limitator shpejtesie , disqe alumini , drita kseno bi kesno , klima tronik , hapje mbyllje qendrore , e sapo ardhur nga belgjika …Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike… Cmimi--- 7.500 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363---Viber—WhatsAp-- Facebook---Erjon Auto Instagram---ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363