Mercedes Benz E220 Evo

6,500 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Fier
Modeli E 220
Struktura Sedan
Targa Shqiptare

Mercedes Benz E 220 Evo Viti 2009 Kambio Automat Gjendje shkelqyer Motorike ,Xhenerike dhe Estetike Cmimi i Diskutushem Mundesi Nderrimi

Kontakti

Cel: 0696003377