Mercedes Benz E220d Automat -16

32,500 EUR

Viti 2016
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 109999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli E 220
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

Mercedes-Benz E220d LOOK AMG , Viti Prodhimit 2016 me 105.000 km , buton START , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje , drrita kseno bi kseno , fener full led , disqe alumini AMG , ekran t madh , navigator , cd player , sensor dritash , kamer parkimi 360 grade , klima bizonale , me te gjitha sherbimet e bera ne kohe , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..Makina sapo ka ardhur Cmimi –32.500 I Diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363--Viber—WhatsAp— Facebook—Erjon Auto Instagram--ErjonAuo Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363