MERCEDES BENZ E280 2008 AUTO PENTA

6,800 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 299999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Vlorë
Modeli E 280
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Blu

Mercedes Benz E class Prodhimi 2008 Motorri 280 CDI Ngjyra Blu e errët Kambio Automatike 5 Porta Sensora parkimi para dhe mbrapa Tapiceri lëkure ngjyrë bezhë Komanda në timon Pilot Automatik Navi me ekran të madh CD Kreher me 6 CD AuX Kondicioner Makina është në gjendje shumë të mirë e gatshme për çdo lloj prove . ÇMIMI : 6800 Euro CEL : 069 25 25 555 🚘 AUTO PENTA 🚘 Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta

Kontakti

Cel: +355692525555

Viber: 0692525555

WhatsApp: 0692525555