Mercedes Benz E280 Cdi Automat -06

5,500 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli E 280
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Gjelbër

Mercedes-Benz E280 CDI—Viti Prodhimit 2006 , me 201.000 km , sallon bezh , sedilje elektrike +ngrofje , cd player , komando ne timon , kompjuter bordi , sensor parkimi , limitator shpejtesie , disqe alumini , drita kseno bi kesno , klima tronik , hapje mbyllje qendrore …Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike… Cmimi--- 5.500 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363---Viber—WhatsAp-- Facebook---Erjon Auto Instagram---ErjonAuto. Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363