Mercedes-Benz E280

1 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 349999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Vlorë
Modeli E 280
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

🔸Marka :Modeli:🔛Mercedes-Benz E Class 🔸Viti I Prodhimit:🔛2005 🔸Kilometra:🔛340000 🔸Kambio:🔛Automatike 🔸Motorr:🔛2.8 naft 💸Cmimi:🔛 i diskutueshem 🔸Opsione:🔛Mercedes benz E class 280 naft AVANGARD me 340000 km origjinale makina eshte me sherbime te kryera ne koh makina disponon sedilje lekur+elektrike,sensor parkimi para dhe mbas,disqe 16 alumini me 4 goma te reja,kondicioner,ABS,SRS,ESP,drita xeno Bixeno,makina eshte e gateshme per cdo lloj prove makinen mund ta coni ne servisin tuaj te besuar 📲Nr Cel:🔛 0692218106 📍Vlore:🔛 📮Facebook🔛Golden Auto Vlore 📬Instagram🔛golden_auto_vlore Golden Auto Cilesi dhe korrektesi me cmimet me te mira ne treg Sjellim makina me porosi sipas deshires suaj (Kanada, Zvicer, Gjermani, Itali) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 692218106 Golden Auto Cilesi dhe korrektesi me cmimet me te mira ne treg Sjellim makina me porosi sipas deshires suaj (Kanada, Zvicer, Gjermani, Itali) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 692218106 Golden Auto

Kontakti

Cel: 0692218106