MERCEDES BENZ E320 EVO AUTO PENTA

7,500 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Vlorë
Modeli E 320
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

Mercedes Benz E class Prodhimi 2007 Motorri 320 CDI EVO Kambio Automatike + - Ngjyra e zezë Xenon - Bixenon Disqe 17 Komanda në timon Pilot automatik Xhama elektrik Navigator me ekran të madh Sensorë parkimi para dhe mbas Tapiceri lëkure ngjyrë PANNA Makina është në gjendje shumë të mirë e gatshme për çdo lloj prove Çmimi : 7500 Euro CEL : 069 25 25 555 🚘 AUTO PENTA 🚘 Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta

Kontakti

Cel: +355692525555

Viber: 0692525555

WhatsApp: 0692525555