Mercedes Benz Gle 250 diesel

29,000 EUR

Viti 2016
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 199999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli GLE 250
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

Mercedes-Benz Gle 250 diesel Viti 2016 200 mij kilometra Cmimi 30.000€ i diskutueshem Mundesi nderrimi 0672020030 Auto Ersi Shitje-Blerje-Nderrime Automjetesh. Cmime Okazion!! Makina nga brenda dhe jashte vendit nga te gjitha llojet: Itali ,Gjermani ,Zvicer. Nr kontakti: 0672020030 0696090001 Ad Kamez (500m posht bashkise) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane -Kamez Tregoje në hartë 0672020030 https://www.facebook.com/autoersi/ Auto Ersi Shitje-Blerje-Nderrime Automjetesh. Cmime Okazion!! Makina nga brenda dhe jashte vendit nga te gjitha llojet: Itali ,Gjermani ,Zvicer. Nr kontakti: 0672020030 0696090001 Ad Kamez (500m posht bashkise) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane -Kamez Tregoje në hartë 0672020030 https://www.facebook.com/autoersi/ Auto Ersi

Kontakti

Cel: 0672020030