Mercedes Benz GLE 350 Bluetec -16

48,999 EUR

Viti 2016
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 109999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli GLE 350
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

Mercedes Benz GLE 350 Bluetec Nafte , Viti Prodhimit 2016 buton start , ECO , timon druri , kamera parkimi , marsha ne timon , navigator , sensor parkimi , sallon lekure bezh, sedilje elektrike + ngrohje + ftofje + memory , klima , bagazhi hapje mbyllje me buton , lajmrues kur kalon vijat e bardha , stopa fenera full led , drita kseno , pedana anesore , disqe alumini AMG , xhama te zinj origjinal , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi -48.999 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363 Viber—WhatsAp-- Facebook---Erjon Auto Instagram--ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363