Mercedes Benz GLK 250 viti 2013

16,000 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 129999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli GLK 250
Struktura Univerzal
Targa Shqiptare
Ngjyra E zezë

GLK 250 blutchek viti Prodhimi 10-2013 full opsion Makina esht me targa shqiptare,ka 123 mi km esht ne super gjendje,marsha tek timoni,tavan panoramik sensor para mbrapa,sendilje me ngrohje etj. Bejm dhe nderrim,+ diferencen nga ana juaj,me nddrim ka cmim tjeter 17900€ Cmimi pak i diskutushem 0676000989

Kontakti

Cel: 0676000989