MERCEDES BENZ GLS 450 AUTO PENTA

44,000 EUR

Viti 2017
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 54999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Vlorë
Modeli GLS 400
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

Mercedes Benz GLS Prodhimi 2017 Motorri 450 Benzinë 4 - Matic Blue Efficiency Sensorë parkimi para dhe mbas Xenon - Bixenon Full LED Stema e maskarinos LED Tavan panoramik xham 7 vende Buton START / STOP Komanda në timon Timon me ngrohje Sedilje me levizje Sedilje me ngrohje para dhe mbas Navigator Kamera parkimi 360 gradë Jastëk ajri Makina ka 5 nivele terreni CD DvD SD Card Bluetooth Interior LED Vetëparkim 🅿️ Road assist ( timoni dridhet kur makina prek vizat e rrugës ) Muzika HARMAN / KARDON KEYLESS ( Hapet me çelësin në xhep ) Makina është në gjendje shumë të mirë e gatshme për çdo lloj prove ! ÇMIMI : 44.000 Euro CEL : 069 25 25 555 🚘 AUTO PENTA 🚘 Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta AUTO PENTA Ju ofrojmë makina të llojeve të ndryshme me çmimet më konkuruese në treg . Makinat janë me doganë të paguar & nuk kanë nevojë për asnjë lloj shërbimi . Vizitoni faqen e biznesit tonë Damian Humariti 144-145 , 9401, ZONA INDUSTRIALE Tregoje në hartë +355692525555 https://www.facebook.com/autopenta/ Auto Penta

Kontakti

Cel: +355692525555

Viber: 0692525555

WhatsApp: 0692525555