Mercedes Benz S 350 diesel 2012

18,000 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 149999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli S 350
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

Mercedes Benz S 350 diesel lungo 4 matic Viti 2012 146 mij kilometra Me targa Cmimi 18.000€ i diskutueshem Mundesi nderrimi 0672020030 Auto Ersi Shitje-Blerje-Nderrime Automjetesh. Cmime Okazion!! Makina nga brenda dhe jashte vendit nga te gjitha llojet: Itali ,Gjermani ,Zvicer. Nr kontakti: 0672020030 0696090001 Ad Kamez (500m posht bashkise) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane -Kamez Tregoje në hartë 0672020030 https://www.facebook.com/autoersi/ Auto Ersi Shitje-Blerje-Nderrime Automjetesh. Cmime Okazion!! Makina nga brenda dhe jashte vendit nga te gjitha llojet: Itali ,Gjermani ,Zvicer. Nr kontakti: 0672020030 0696090001 Ad Kamez (500m posht bashkise) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane -Kamez Tregoje në hartë 0672020030 https://www.facebook.com/autoersi/ Auto Ersi

Kontakti

Cel: 0672020030