Mercedes Benz S320 Cdi -09

12,500 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli S 320
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

Mercedes-Benz S320--CDI , Viti Prodhimit 2009 , sallon lekure , sedilje elektrike me komando tek dyert+memorie+ngrofje+ftofje , navigator te madh , baxha xhami , cd player , bagazhier , komando ne timon , blind spot , distronik, kompjuter bordi , sensor parkimi , limitator shpejtesie , disqe alumini AMG, fener kseno bi kseno , stopa me led , klima tronik , hapje mbyllje qendrore , Ne gjendje super perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike… Cmimi---12.500 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363---Viber—WhatsAp-- Facebook---Erjon Auto Instagram---ErjonAuto Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto Makina ne shitje+makina me qera me cmime shume te mira makinat importoen nga europa gjithashtu dhe nga kanadaja. Vizitoni faqen e biznesit tonë Kombinat,Tirane Tregoje në hartë 0682036363 https://www.facebook.com/Erjon-Auto-192780241135817/ Erjon Auto

Kontakti

Cel: 0682036363