MERCEDES-BENZ

12,000 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Qyteti Kavajë
Modeli S 550
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

🔹MERCEDES-BENZ 🔹S-CLASS 550 4-MATIC LUNGO 🔹IMPJANT GAZI LANDI-RENZO ME VLER 1500 € 🔹VITI PRODHIMIT 2009 🔹KM 220000 ORIGJINALE 🔹CLIMA BI ZONE 🔹DOPIO XHAM + PERDE ORIGJINALE 🔹FTOHJE-NGROHJE PARA+NGROHJE MBRAPA 🔹GOMA TE REJA R-19 🔹TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA 🔹MAKINA ESHTE SHUME E PASTER DHE NE GJENDJE PERFEKTE 🔹MUNDESI NDERRIMI 🔹NR KONTAKTI 0693897401 AUTO MAO SHITJE BLERJE NDRIME Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0693897401 https://@auto mao AUTO MAO SHITJE BLERJE NDRIME Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0693897401 https://@auto mao AUTO MAO

Kontakti

Cel: 0693897401