Mercedes Benz

1 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Vlorë
Modeli C 220
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Gri

📂Marka :Modeli:Mersedes C class 📂Viti I Prodhimit:2009 📂Kilometra: 182000 📂Kambio:Automatike 📂Motorr :220 📂Cmimi i diskutushem 📂Opsione: Radio cd player me kart mermorie komando ne timon perdhe nga mbas 182000km origjinale me garanci mund ta verifikoni ku te deshironi me sherbime te kryera dokumenta te rregullta,ABS,SRS,ESP, goma 90% feneret me lupa pasqyra me palosje anti verbuse 📁Nr Cel:0692218106 Golden Auto Cilesi dhe korrektesi me cmimet me te mira ne treg Sjellim makina me porosi sipas deshires suaj (Kanada, Zvicer, Gjermani, Itali) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 692218106 Golden Auto Cilesi dhe korrektesi me cmimet me te mira ne treg Sjellim makina me porosi sipas deshires suaj (Kanada, Zvicer, Gjermani, Itali) Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 692218106 Golden Auto

Kontakti

Cel: 0692218106