MERCEDES C 200 KOMPRESOR BENZINE

4,300 EUR

Viti 2005
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Modeli C 200
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

MERCEDES C KLASE VITI 2005 EURO 4 C 200 KOMPRESOR BENZINE KAMIO AUTOMATIKE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS 12 AIRBAG TEL ME RADIO CD DOGANE NGA GJERMANIA KM 156.000 ME LIBER SERVISI ////////////////////////ADRESA \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ PERBALL HOTEL EIFEL NE DYTESORE 08-00 deri 18-30 Tel MUNDESOHET ME BANK German.auto SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0694093430 German.auto SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0694093430 German.auto

Kontakti

Cel: 0694093430