Mercedes C klas 220 diesel

6,800 EUR

Viti 2008
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Modeli C 220
Struktura Univerzal
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Mercedes C220 diesel // viti prodhimit 2008 || importuar nga zvicra | / 224 mij km // kambio automatike // sensor parkimi // dritat bi xenon // pilot automatik // ganxh terheqse mbrapa//cmimi 6800euro me dogane te paguar 0694708888 cmim i disk ... Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto

Kontakti

Cel: 0694708888