MERCEDES C KLASSE 180 KOMPRESOR

7,400 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 159999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Modeli C 180
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

MERCEDES C KLASE VITI 2007 KOMPRESOR 180 BENZINE KAMIO AUTOMATIKE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT NAVIGATOR SEDILE ELEKTRIKE ME NGROHJE ESP ABS 12 AIRBAG SENSOR PARKIMI TEL ME RADIO CD DOGANE NGA GJERMANIA KM TE GARANTUARA 154.000 ME LIBER SERVISI IMPJANTI German.auto SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0694093430 German.auto SHITJE_TRANSPORT AUTOMJETESH NGA GJERMANIA SHITJE-BLERJE DHE TRANSPORT MAKINASH TE PERDORURA NGA GJERMANIA.....VW,AUDI,MERCEDES-BENZ,BMW ETJ Vizitoni faqen e biznesit tonë Tirane Tregoje në hartë 0694093430 German.auto

Kontakti

Cel: 0694093430