Mercedes E klas 280 cdi-Full opsion

7,400 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Modeli E 280
Struktura Univerzal
Targa Të huaja
Ngjyra Blu

Mercedes E klas 280 cdi - Evo // viti prodhimit 2007 || 247 mij kilometra // importuar nga gjermania // kambio automatike // sedile me ngrohje para - mbrapa // tavan panoramik // xhama termik te gjith // sensor parkimi // navigator dvd - tel // drita bi xenon // pasqyra me palosje // 2celsa perkates // cmimi 7400 euro me dogane te paguar 0694708888 cmim i diskutueshem ...instagram-@lorin_star_auto Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto

Kontakti

Cel: 0694708888