Mercedes Evo 220 Automatik

6,700 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Modeli E 220
Struktura Univerzal
Targa Të huaja
Ngjyra Blu

Mercedes Evo 220 Cdi//viti prodhimit 08.2006//importuar nga gjermania//228 mij kilometra//kambio automatike//navigator system//sensore parkimi//sedile me ngrohje//2 celsa perkates//cmimi 6700 euro me dogane te paguar📞0694708888 cmim i diskutueshem instagram-Fb @lorin_star_auto Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto Makinat tona importohen nga zvicra dhe te gjitha disponojn liber sherbimi perkates Vizitoni faqen e biznesit tonë Autostrada:Durres-Tirane km3 Tregoje në hartë 0694708888 https://www.instagram.com/lorin_star_auto/ Lorin-star Auto

Kontakti

Cel: 0694708888