Mercedes S 320 cdi Look 2012 origjinal Zvicra

13,500 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 189999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Modeli S 320
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra E Zezë

🇨🇭Mercedes S-320 cdi V6 Look 2012🇨🇭 🏷Vit prodhimi : 2007 (look origjinal 2012 🏷Kambio Automat 7-G 🏷Motorr 320 cdi (2987 cm) 🏷Fuqia motorrike : 235 ps 🏷Bixenon me Direxione 🏷Full Led para/pas 🏷AirMatic 🏷Keyless 🏷Start/Stop Engine 🏷Navigador GPS 🏷CD Player/DVD/Aux Bagazhier 6 disqe 🏷Bluetooth phone 🏷Night Vision 🏷Sendile elektrike Memorie 🏷Sendile me ngrohje/Ftohje 🏷Xham termik per ruajtjen e temperatures 🏷Tempomat shpejtesie 🏷Disqe 19” AMG Origjinale 🏷181000 km te certifikuara ne fatura dhe te verifikueshme 🏷Sendile individuale (fryerje sipas rruges) 🏷Lares feneresh 🏷Pasqyra me palosje 🏷Importuar nga Zvicra 🏷E sapotarguar letra te paguara per 1 Vit 🏷Cmimi : 13500 💶 (me nderrim cmimi 14000 💶) 📲Kontakt : 0696117484 Auto Deda Makina te ndryshme Vizitoni faqen e biznesit tonë 4-rruget shijak Tregoje në hartë 0696117484 Auto Deda Makina te ndryshme Vizitoni faqen e biznesit tonë 4-rruget shijak Tregoje në hartë 0696117484 Auto Deda

Kontakti

Cel: 0696117484