Mercedez Benz E 250 CDI BlueEfficency Full Options

13,500 EUR

Viti 2009
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Modeli 250
Struktura Sedan
Targa Të huaja
Ngjyra Kafe

Mercedez Benz E 250 CDI BlueEfficency Viti 10/2009 238 mije kilometra te verifikueshme tek mekaniku juaj i besuar //Kambio Automatike//Led//Drita BiXenon//Sobe//Navigator//Sendilje Ngrohje+Ftohje//Sensore Parkimi//Sensore Dritash dhe Shiu//Goma te reja 90%//Perde Origjinale me Buton//Pasqyra me Palosje//2 Celesa// Vaj dhe Filtra sapo te nderruara. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, gati per targim. Cmimi 13.500€ i diskutueshem Libero Auto Shitje makina Vizitoni faqen e biznesit tonë Durres Tregoje në hartë 0675515777 Libero Auto Shitje makina Vizitoni faqen e biznesit tonë Durres Tregoje në hartë 0675515777 Libero Auto

Kontakti

Cel: 0675515777