Mercedez Benz GLK 220 AMG Style

15,500 EUR

Viti 2011
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Durrës
Modeli 220
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra E Zezë

Mercedez Benz GLK 220 4 Matic Viti 2011 211 mije kilometra te verifikueshme tek mekaniku juaj i besuar //Kambio Automatike//Panoramic//Led//Sensore Parkimi//Sensor Dritash dhe Shiu//Navigator//Xhama te Zi//Pasqyra me Palosje//Vaj dhe Filtra sapo te nderruara// Makina eshte ne gjendje perfekte,gati per targim. Cmimi 15.500€ i diskutueshem Libero Auto Shitje makina Vizitoni faqen e biznesit tonë Durres Tregoje në hartë 0675515777 Libero Auto Shitje makina Vizitoni faqen e biznesit tonë Durres Tregoje në hartë 0675515777 Libero Auto

Kontakti

Cel: 0675515777