ML 350 Bluetec AMG

24,000 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 89999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Modeli ML 350
Struktura SUV
Targa Të huaja
Ngjyra E hirit

Ml 350 Bluetec, AMG me dogane te paguar 87.000km. Opsionet: panorama,bixenon,kamera,start stop,key lets go,blind spot,drive asistent,park asistent,sendilje dhe timon me ngrohje dhe elektrike etj. Nuk Nderrohet

Kontakti

Cel: 0693161130

WhatsApp: 0693161130