ML350 Bluetec-Letra deri Gusht 2021

23,500 EUR

Viti 2013
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 129999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Durrës
Modeli ML 350
Struktura SUV
Targa Shqiptare
Ngjyra E hirit

Makine e blere me cmim real tregu jo ne ankand (auction)!! Makine private jo per tregti !! ML350 Bluetec viti 2013 4Matic Km:128.700 (me garanci !) Kambio automat 7G-Tronic, makina eshte FULL OPTIONS, Panorama , sedilje me ngrohje para +mbrapa, timon me ngrohje, trekendesha te pasqyrat, sensor korsie, autoparking, fenera full Led bixenon. Bagazh elektrik, xhama te zinj origjinal. Keyless go (hapje+mbyllje me gisht dhe ndezje me buton Start/Stop). Bokse Harman-Kardon. Sensor parkimi dhe kamera. Bagazhier me 6 CD. Klima bi-zone. Gjendje perfekte xhenerike dhe estetike. Vaj + filtra + ferrota te sapo nderruara ! Letrat deri 1 Gusht 2021 !! Cmimi okazion: 23.500€ !!

Kontakti

Cel: +355694310267