NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2012

8,900 EUR

Viti 2012
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 64999 km
Karburanti Naftë
Qyteti Tiranë
Marka Hyundai
Modeli Accent
Targa Shqiptare
Ngjyra E Bardhë

Makina eshte ne gjendje te persosur xhenerike dhe motorrike. Ne cmim, perfshihen letrat dhe siguracioni KASKO deri ne 27.01.21. Per me teper informacion, mund te na vizitoni ne piken tone ne sheshin Ish-Shqiponja, Tirane ose: dergoni email ne auto999tirane@gmail.com / telefononi ne numrat: 0692094999, 0684094999. AUTO 999 AUTO 999 është një kompani lider në fushën e shit-blerjeve dhe makinave me qera. Operojmë që prej vitit 1999 në tregun kombëtar dhe ndërkombëtar duke u ofruar klientëve cilesi, çmim, siguri dhe transparencë. Duke parë nevojën e tregut vendor dhe rajonal për ofrimin e makinave dhe shërbimeve cilësore kemi vendosur të hapim këtë kompani me synim përmbushjen e kërkesave të tregut dhe klientëve. Auto 999 ofron k;to sherbime: 1. Makina me Qera 2. Makina në Shitje 3. Transport automjetesh nga jashtë 4. Shërbime Automjetesh A po kërkoni të blini një makinë të re? Dëshironi të shihni disa nga modelet më të fundit të veturave në qytet? Atëherë vizitoni Auto 999, ku do të gjeni gjithçka që ju duhet. Auto 999 është në shërbim të klientëve 24 orë në ditë/7 ditë në javë,duke ju ofruar makina cilësore të markave të njohura si: Mercedes, Hyundai Accent, Nissan Mirca, Toyota Corolla Verso, Ford Galaxy, Skoda Yeti, Skoda Fabia, VW Polo, Dacia Sandero, Audi A6 edhe shumë makina të tjera të markave të ndryshme. Puna jonë ndërton urën dhe besueshmërinë ndaj klientëve tanë, dhe qëllimi ynë është t’i ofrojmë klientit tanë makinën më të mirë me çmimin më të volitshëm. Ne jemi një kompani lidere e shitjes së makinave në Shqipëri. Pse të na zgjidhni ne? Sepse, 99% e klientëve kthehen përsëri tek ne, për të blerë makinë pas blerjes së parë. Pra, ne jemi këtu për t'ju bërë të zgjidhni më të mirën, me çmime të volitshme. Ne u mundësojmë klientëve të zgjedhin makinën e tyre të ardhshme duke na vizituar në qendrën tonë ose përmes rrjeteve sociale. Ju jeni ata që do të ktheheni tek ne gjithmonë të kënaqur! Ejani dhe na vizitoni në autosallonin tonë për të parë gamën e plotë të veturave të reja dhe të përdorura për shitje, ose të kontaktoni për të mësuar më shumë rreth çdo modeli në treg Auto 999 gjendet në: Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Albania Vizitoni faqen e biznesit tonë Rr.Dritan Hoxha,tek rreth-rrotullimi Tregoje në hartë 0684094999 https://www.instagram.com/auto999.al/ AUTO 999 AUTO 999 është një kompani lider në fushën e shit-blerjeve dhe makinave me qera. Operojmë që prej vitit 1999 në tregun kombëtar dhe ndërkombëtar duke u ofruar klientëve cilesi, çmim, siguri dhe transparencë. Duke parë nevojën e tregut vendor dhe rajonal për ofrimin e makinave dhe shërbimeve cilësore kemi vendosur të hapim këtë kompani me synim përmbushjen e kërkesave të tregut dhe klientëve. Auto 999 ofron k;to sherbime: 1. Makina me Qera 2. Makina në Shitje 3. Transport automjetesh nga jashtë 4. Shërbime Automjetesh A po kërkoni të blini një makinë të re? Dëshironi të shihni disa nga modelet më të fundit të veturave në qytet? Atëherë vizitoni Auto 999, ku do të gjeni gjithçka që ju duhet. Auto 999 është në shërbim të klientëve 24 orë në ditë/7 ditë në javë,duke ju ofruar makina cilësore të markave të njohura si: Mercedes, Hyundai Accent, Nissan Mirca, Toyota Corolla Verso, Ford Galaxy, Skoda Yeti, Skoda Fabia, VW Polo, Dacia Sandero, Audi A6 edhe shumë makina të tjera të markave të ndryshme. Puna jonë ndërton urën dhe besueshmërinë ndaj klientëve tanë, dhe qëllimi ynë është t’i ofrojmë klientit tanë makinën më të mirë me çmimin më të volitshëm. Ne jemi një kompani lidere e shitjes së makinave në Shqipëri. Pse të na zgjidhni ne? Sepse, 99% e klientëve kthehen përsëri tek ne, për të blerë makinë pas blerjes së parë. Pra, ne jemi këtu për t'ju bërë të zgjidhni më të mirën, me çmime të volitshme. Ne u mundësojmë klientëve të zgjedhin makinën e tyre të ardhshme duke na vizituar në qendrën tonë ose përmes rrjeteve sociale. Ju jeni ata që do të ktheheni tek ne gjithmonë të kënaqur! Ejani dhe na vizitoni në autosallonin tonë për të parë gamën e plotë të veturave të reja dhe të përdorura për shitje, ose të kontaktoni për të mësuar më shumë rreth çdo modeli në treg Auto 999 gjendet në: Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Albania Vizitoni faqen e biznesit tonë Rr.Dritan Hoxha,tek rreth-rrotullimi Tregoje në hartë 0684094999 https://www.instagram.com/auto999.al/ AUTO 999

Kontakti

Cel: 0692094999

Viber: 0692094999

WhatsApp: 0692094999