Nissan Micra 1.2 benzine

2,200 EUR

Viti 2004
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 139999 km
Karburanti Benzin
Qyteti Tiranë
Marka Nissan
Modeli Micra
Targa Të huaja
Ngjyra Gri

Nissan Notte Viti 2004 Manual Km 140 mij 5 porta Makina esht ne gjendje te mir si motorrike dhe estetike Me dogane te paguar Cel 0696172934 Auto Zone Vetura Shitje Makinat Ndrrime Makina te importuara nga jashte Vendodhja Tirane,Mezeze-Rruga per Top Channel Cel 0696172934 Cel 0693910515 Vizitoni faqen e biznesit tonë Sulejman vokshi Tregoje në hartë 0696172934 https://www.instagram.com/p/CIdrVaylOFX/?igshid=leoh9uz8x312 Auto Zone Vetura Shitje Makinat Ndrrime Makina te importuara nga jashte Vendodhja Tirane,Mezeze-Rruga per Top Channel Cel 0696172934 Cel 0693910515 Vizitoni faqen e biznesit tonë Sulejman vokshi Tregoje në hartë 0696172934 https://www.instagram.com/p/CIdrVaylOFX/?igshid=leoh9uz8x312 Auto Zone Vetura

Kontakti

Cel: 0696172934