OKAZION A CLASS 180 CDI AUTOMATIKE

3,700 EUR

Viti 2007
Transmetuesi Automatik
Kilometrazhi 179999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Kavajë
Modeli A 180
Struktura Sedan
Targa Shqiptare
Ngjyra Bezhë

🔹 Mercedes Benz A Class 180 Cdi 🔹 Viti 2007 🔹 Kambio automatike 🔹 175000 km origjinale te verifkueshme 🔹 Letra te paguara per 1 vit 🔹 Shume e paster si brenda dhe jashte si makine 🔹 Tapiceri shume e paster 🔹 Te gjitha sherbimet e bera 🔹4 goma te reja 🔹Nr kontakti 0693897401 AUTO MAO SHITJE BLERJE NDRIME Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0693897401 https://@auto mao AUTO MAO SHITJE BLERJE NDRIME Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0693897401 https://@auto mao AUTO MAO

Kontakti

Cel: 0693897401