OKAZION A CLASS 180 DIESEL LUNGO

2,600 EUR

Viti 2006
Transmetuesi Manual
Kilometrazhi 249999 km
Karburanti Dizel / Naftë
Qyteti Kavajë
Modeli A 180
Targa Të huaja
Ngjyra Kafe

🔹 Mercedes Benz A Class 180 Cdi 🔹 Viti 2006 🔹 Kambio manuale 🔹Sensore parkimi 🔹Navigator 🔹 215000 km origjinale te verifkueshme 🔹 Me dogane te paguar 🔹 Shume e paster si brenda dhe jashte si makine 🔹 Tapiceri shume e paster 🔹 Te gjitha sherbimet e bera 🔹4 goma te reja 🔹Nr kontakti 0693897401 AUTO MAO SHITJE BLERJE NDRIME Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0693897401 https://@auto mao AUTO MAO SHITJE BLERJE NDRIME Vizitoni faqen e biznesit tonë Tregoje në hartë 0693897401 https://@auto mao AUTO MAO

Kontakti

Cel: 0693897401